Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
Машки патики
Код на производ:
(CJ1682-004)
NIKE

NIKE WEARALLDAY

S&B КАРТИЧКА ВИ ОВОЗМОЖУВА ПОВЕЌЕ - ИСКОРИСТИ 15% ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!

Додај ги во твојата кошничка за купување твоите омилени артикли обележани со знак S&B, внесете го Вашиот код од картичката и оствари дополнителен попуст од 15%!

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во машките патики Nike Wearallday ќе имате чувство како да одите по облаци. Мекиот јазик и неверојатно удобната постава околу глуждот додаваат удобност на горниот дел од стапалото, додека мрежата во горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздух. Подетално

Во машките патики Nike Wearallday ќе имате чувство како да одите по облаци.

Мекиот јазик и неверојатно удобната постава околу глуждот додаваат удобност на горниот дел од стапалото, додека мрежата во горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздух.

Гумениот Waffle ѓон ви овозможува да истражувате и да останете активни, притоа вашиот чекор да биде стабилен и безбеден.

Современиот дизајн на овие патики лесно ќе одговара на вашиот стил, па можете да ги носите во сите прилики.

Спецификации:

 • Класично врзување

 • Горен дел: текстил, синтетика

 • Мека обвивка околу глуждот

 • Ѓон: гума

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: CJ1682-004

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Во машките патики Nike Wearallday ќе имате чувство како да одите по облаци.

Мекиот јазик и неверојатно удобната постава околу глуждот додаваат удобност на горниот дел од стапалото, додека мрежата во горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздух.

Гумениот Waffle ѓон ви овозможува да истражувате и да останете активни, притоа вашиот чекор да биде стабилен и безбеден.

Современиот дизајн на овие патики лесно ќе одговара на вашиот стил, па можете да ги носите во сите прилики.

Спецификации:

 • Класично врзување

 • Горен дел: текстил, синтетика

 • Мека обвивка околу глуждот

 • Ѓон: гума

 • Боја: Црна / Бела

 • Шифра на артикл: CJ1682-004

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CQ4557-002
Nike Venture Runner Suede се машки патики со класичен атлетски изглед и врвна удобност....
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN9675-005
Машките папучи Nike Victory One ви нудат совршен, класичен дизајн. Направени од удобна ...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ1682-003
Nike M Wearallday се машки патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни ...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""