Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
Машки патики
Код на производ:
(CJ1682-101)
NIKE

NIKE WEARALLDAY

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во машките патики Nike Wearallday ќе имате чувство како да одите по облаци. Ќе препознаете удобност која што ги поместува границите. Мекиот јазик и неверојатно удобната обвивка околу глуждот додаваат удобност на горниот дел од стапалото, додека мрежата во горниот дел обезбедува циркулација на воздух. Подетално

Во машките патики Nike Wearallday ќе имате чувство како да одите по облаци. Ќе препознаете удобност која што ги поместува границите.

Мекиот јазик и неверојатно удобната обвивка околу глуждот додаваат удобност на горниот дел од стапалото, додека мрежата во горниот дел обезбедува циркулација на воздух.

Гумениот Waffle ѓон ви овозможува да истражувате и да останете активни, притоа одржувајќи го вашиот чекор стабилен и безбеден.

Современиот дизајн на овие патики одговара на вашиот стил, па можете да ги носите во сите прилики и со разни комбинации на облека.

Спецификации:

 • Класично врзување
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Мека обвивка околу глуждот
 • Ѓон: гума
 • Боја: Бела / Црна
 • Шифра на артикл: CJ1682-101
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Во машките патики Nike Wearallday ќе имате чувство како да одите по облаци. Ќе препознаете удобност која што ги поместува границите.

Мекиот јазик и неверојатно удобната обвивка околу глуждот додаваат удобност на горниот дел од стапалото, додека мрежата во горниот дел обезбедува циркулација на воздух.

Гумениот Waffle ѓон ви овозможува да истражувате и да останете активни, притоа одржувајќи го вашиот чекор стабилен и безбеден.

Современиот дизајн на овие патики одговара на вашиот стил, па можете да ги носите во сите прилики и со разни комбинации на облека.

Спецификации:

 • Класично врзување
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Мека обвивка околу глуждот
 • Ѓон: гума
 • Боја: Бела / Црна
 • Шифра на артикл: CJ1682-101
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""