Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE RENEW LUCENT II
NIKE RENEW LUCENT II
NIKE RENEW LUCENT II
NIKE RENEW LUCENT II
NIKE RENEW LUCENT II
NIKE RENEW LUCENT II
Машки патики
Код на производ:
(CK7811-002)
NIKE

NIKE RENEW LUCENT II

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
3.843 ДЕН
Заштеда: 1.647 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Renew Lucent 2 се машки патики за трчање во кои ќе го покажете вашиот авантуристички спортски дух. Во оваа енергична верзија на класичните патики за трчање, ја покажувате вашата страст кон спортот и активниот животен стил. Подетално

Nike Renew Lucent 2 се машки патики за трчање во кои ќе го покажете вашиот авантуристички спортски дух.

Во оваа енергична верзија на класичните патики за трчање, ја покажувате вашата страст кон спортот и активниот животен стил.

Патиките имаат иновативен повеќеслоен горен дел кој го комплетира динамичниот изглед на средниот ѓон.

Впечатливиот горен дел има пренагласени конци и интересни детали.

Лесните материјали даваат чувство на мекост, додека пената овозможува комфор кој трае долго време.

Влошката од пена е мека и пријатна, додека стратешки поставените гумени детали на ѓонот во области со поголемо абење носат издржливост и подобро прилагодување со површината.

Перфорациите околу прстите обезбедуваат постојана вентилација и циркулација на воздухот.

Впечатливите рабови и натписите Nike во комбинација со интересните детали даваат позитивна енергија на вашиот изглед.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Врзување
 • Иновативен повеќеслоен дизајн
 • Лесни материјали
 • Перфорациите околу прстите овозможуваат вентилација
 • Боја: црна / бела
 • Шифра на артикл: CK7811-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Renew Lucent 2 се машки патики за трчање во кои ќе го покажете вашиот авантуристички спортски дух.

Во оваа енергична верзија на класичните патики за трчање, ја покажувате вашата страст кон спортот и активниот животен стил.

Патиките имаат иновативен повеќеслоен горен дел кој го комплетира динамичниот изглед на средниот ѓон.

Впечатливиот горен дел има пренагласени конци и интересни детали.

Лесните материјали даваат чувство на мекост, додека пената овозможува комфор кој трае долго време.

Влошката од пена е мека и пријатна, додека стратешки поставените гумени детали на ѓонот во области со поголемо абење носат издржливост и подобро прилагодување со површината.

Перфорациите околу прстите обезбедуваат постојана вентилација и циркулација на воздухот.

Впечатливите рабови и натписите Nike во комбинација со интересните детали даваат позитивна енергија на вашиот изглед.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Врзување
 • Иновативен повеќеслоен дизајн
 • Лесни материјали
 • Перфорациите околу прстите овозможуваат вентилација
 • Боја: црна / бела
 • Шифра на артикл: CK7811-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CN9675-002
Машките папучи Nike Victory One ви нудат совршен, класичен дизајн. Направени од удобна ...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ1682-003
Nike M Wearallday се машки патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни ...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""