Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
NIKE DOWNSHIFTER 10
Код на производ:
(CI9981-002)
NIKE

NIKE DOWNSHIFTER 10

S&B КАРТИЧКА ВИ ОВОЗМОЖУВА ПОВЕЌЕ - ИСКОРИСТИ 10% ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!

Додај ги во твојата кошничка за купување твоите омилени артикли обележани со знак S&B, внесете го Вашиот код од картичката и оствари дополнителен попуст од 10%!

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Downshifter 10 се машки патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и удобност. Вашата нога е стабилна благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања. Подетално

Nike Downshifter 10 се машки патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и удобност.

Вашата нога е стабилна благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања.

Горниот дел е изработен од ултра лесна мрежа што овозможува вентилација и флексибилност.

Овие патики имаат среден ѓон со пена што гарантира целосен комфор и обновување на енергијата за време на интензивно трчање.

Гумениот ѓон се прилагодува во контакт со земјата.

 

Спецификации:

 • Лесна мрежа во горниот дел

 • Гумен ѓон

 • Пена во средниот ѓон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CI9981-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Downshifter 10 се машки патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и удобност.

Вашата нога е стабилна благодарение на еластичните врвки и дополнителните странични засилувања.

Горниот дел е изработен од ултра лесна мрежа што овозможува вентилација и флексибилност.

Овие патики имаат среден ѓон со пена што гарантира целосен комфор и обновување на енергијата за време на интензивно трчање.

Гумениот ѓон се прилагодува во контакт со земјата.

 

Спецификации:

 • Лесна мрежа во горниот дел

 • Гумен ѓон

 • Пена во средниот ѓон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CI9981-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CU3517-004
Nike NIKE RUN SWIFT 2 се машки патики за трчање, кои овозможуваат стабилност и удобност...
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD0230-004
Nike QUEST 3 MEN'S RUNNING SHOE се машки патики за трчање. Направени се за посвете...
5.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD0230-300
Nike QUEST 3 MEN'S RUNNING SHOE се машки патики за трчање. Горниот дел на патиките ...
5.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""