Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
XA PRO 3D WINTER TS CSWP J
Код на производ:
(L40651100)
SALOMON

XA PRO 3D WINTER TS CSWP J

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална Цена
5.190 ДЕН
Цена со попуст
4.152 ДЕН
Заштеда: 1.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 *
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 39.5 39.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд SALOMON
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
39.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд SALOMON
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
39.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури L40798600
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Помош