Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG
Копачки
Код на производ:
(AT5732-060)
NIKE

JR LEGEND 8 ACADEMY FG/MG

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Tiempo Legend 8 Academy MG се детски фудбалски патики за различни терени со природна или вештачка трева. Горниот дел е изработен од мека кожа која што совршено се вклопува на ногата, нудејќи голема удобност. Подетално

Nike Tiempo Legend 8 Academy MG се детски фудбалски патики за различни терени со природна или вештачка трева.

Горниот дел е изработен од мека кожа која што совршено се вклопува на ногата, нудејќи голема удобност.

Со овој модел, ќе ги подобрите вашите перформанси на теренот, без разлика дали играте фудбал професионално или рекреативно.

  Спецификации:

 • Машки фудбалски патики

 • За природна и вештачка трева

 • Горен дел: кожа

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AT5732-060

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Tiempo Legend 8 Academy MG се детски фудбалски патики за различни терени со природна или вештачка трева.

Горниот дел е изработен од мека кожа која што совршено се вклопува на ногата, нудејќи голема удобност.

Со овој модел, ќе ги подобрите вашите перформанси на теренот, без разлика дали играте фудбал професионално или рекреативно.

  Спецификации:

 • Машки фудбалски патики

 • За природна и вештачка трева

 • Горен дел: кожа

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AT5732-060

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош