Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR LEGEND 8 CLUB IC
JR LEGEND 8 CLUB IC
JR LEGEND 8 CLUB IC
JR LEGEND 8 CLUB IC
JR LEGEND 8 CLUB IC
JR LEGEND 8 CLUB IC
JR LEGEND 8 CLUB IC
JR LEGEND 8 CLUB IC
JR LEGEND 8 CLUB IC
JR LEGEND 8 CLUB IC
Детски патики
Код на производ:
(AT5882-060)
NIKE

JR LEGEND 8 CLUB IC

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jr. Tiempo Legend 8 Academy IC се унисекс патики за деца кои ќе им овозможат да го покажат својот талент во право светло на теренот. Горниот дел е направен од кожа и нема рабови, што придонесува за подобра контрола врз топката. Подетално

Nike Jr. Tiempo Legend 8 Academy IC се унисекс патики за деца кои ќе им овозможат да го покажат својот талент во право светло на теренот.

Горниот дел е направен од кожа и нема рабови, што придонесува за подобра контрола врз топката.

Средниот ѓон е направен од мека пена што го амортизира секој чекор, а јазикот обезбедува дополнителна поддршка на горниот дел од стапалото.

Со детална анализа се истражувани движењата на фудбалерите, со цел да се направи ѓон што ќе ви овозможи максимална подвижност и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, црвена
 • Меки влошки
 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон изработен од мека пена
 • Горен дел: кожа
 • Шифра на артикл: AT5882-060
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jr. Tiempo Legend 8 Academy IC се унисекс патики за деца кои ќе им овозможат да го покажат својот талент во право светло на теренот.

Горниот дел е направен од кожа и нема рабови, што придонесува за подобра контрола врз топката.

Средниот ѓон е направен од мека пена што го амортизира секој чекор, а јазикот обезбедува дополнителна поддршка на горниот дел од стапалото.

Со детална анализа се истражувани движењата на фудбалерите, со цел да се направи ѓон што ќе ви овозможи максимална подвижност и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, црвена
 • Меки влошки
 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон изработен од мека пена
 • Горен дел: кожа
 • Шифра на артикл: AT5882-060
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CK8483-400
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CV0789-107
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 897735-008
1.295 ДЕН
Заштеда 50%
2.590 ДЕН
Помош