Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
Детски чизми
Код на производ:
(FV1551)
REEBOK

REEBOK CL SNOW JOGGER

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.674 ДЕН
Заштеда: 1.116 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 26.5
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Класични, удобни и пријатни, Reebok CLASSIC SNOW JOGGER се детски чизми за во зима. Горниот дел со синтетичка кожа е удобно обложен со изолационен материјал што ги загрева и штити стапалата на децата. Подетално

Класични, удобни и пријатни, Reebok CLASSIC SNOW JOGGER се детски чизми за во зима.

Горниот дел со синтетичка кожа е удобно обложен со изолационен материјал што ги загрева и штити стапалата на децата.

Издржливата конструкција е дополнително засилена со текстуриран синтетички слој на петицата и прстите.

Широката лепенка го олеснува облекувањето, а пената ЕВА во средниот ѓон овозможува лесна удобност.

Гумениот ѓон со длабока текстура обезбедува прилагодување на површината и на тој начин спречува лизгање.

 

Спецификации:

 • Зимски чизми за момчиња

 • Горен дел: синтетичка кожа

 • Лепенка за зацврстување на чизмата

 • Среден ѓон: пена ЕВА

 • Ѓон: гума

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: FV1551

Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 39 25
6 38 24.5
5.5 37 24
5 36.5 23.5
4.5 36 23.5
4 35 23
3.5 34.5 22.5
3 34 22
2.5 33 21.5
2 32.5 21
1.5 32 20.5
1 31.5 20
13.5 31 19.5
13 30.5 19
12.5 30 18.5
12 29 18
11.5 28 17.5
11 27.5 17
10.5 27 16.5
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Класични, удобни и пријатни, Reebok CLASSIC SNOW JOGGER се детски чизми за во зима.

Горниот дел со синтетичка кожа е удобно обложен со изолационен материјал што ги загрева и штити стапалата на децата.

Издржливата конструкција е дополнително засилена со текстуриран синтетички слој на петицата и прстите.

Широката лепенка го олеснува облекувањето, а пената ЕВА во средниот ѓон овозможува лесна удобност.

Гумениот ѓон со длабока текстура обезбедува прилагодување на површината и на тој начин спречува лизгање.

 

Спецификации:

 • Зимски чизми за момчиња

 • Горен дел: синтетичка кожа

 • Лепенка за зацврстување на чизмата

 • Среден ѓон: пена ЕВА

 • Ѓон: гума

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: FV1551

Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 39 25
6 38 24.5
5.5 37 24
5 36.5 23.5
4.5 36 23.5
4 35 23
3.5 34.5 22.5
3 34 22
2.5 33 21.5
2 32.5 21
1.5 32 20.5
1 31.5 20
13.5 31 19.5
13 30.5 19
12.5 30 18.5
12 29 18
11.5 28 17.5
11 27.5 17
10.5 27 16.5
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""