Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
REEBOK CL SNOW JOGGER
Детски чизми
Код на производ:
(FV1557)
Reebok

REEBOK CL SNOW JOGGER

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.674 ДЕН
Заштеда: 1.116 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 10
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok CLASSIC SNOW JOGGER SHOES се детски чизми со класичен спортски дизајн за студено време. Подетално

Reebok CLASSIC SNOW JOGGER SHOES се детски чизми со класичен спортски дизајн за студено време.

Издржливиот синтетички кожен дел е обложен со мек материјал кој нежно ги обвива и штити детските стапала.

Горниот дел е дополнително засилен со текстурален слој на петата и прстите и зацврстен  е со широка лепенка.

Средниот дел е изработен од лесна пена EVA за да обезбеди удобна поддршка на малите стапала.

Контрастниот гумен ѓон со асиметрични длабоки шари обезбедува добро прилагидување на површината и на тој начин спречува лизгање.

 

Спецификации:

 • Детски чизми - за девојчиња

 • Горна површина од синтетичка кожа

 • Лепенка, врвка

 • EVA пена во средниот дел

 • Гумен ѓон

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: FV1557

Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok CLASSIC SNOW JOGGER SHOES се детски чизми со класичен спортски дизајн за студено време.

Издржливиот синтетички кожен дел е обложен со мек материјал кој нежно ги обвива и штити детските стапала.

Горниот дел е дополнително засилен со текстурален слој на петата и прстите и зацврстен  е со широка лепенка.

Средниот дел е изработен од лесна пена EVA за да обезбеди удобна поддршка на малите стапала.

Контрастниот гумен ѓон со асиметрични длабоки шари обезбедува добро прилагидување на површината и на тој начин спречува лизгање.

 

Спецификации:

 • Детски чизми - за девојчиња

 • Горна површина од синтетичка кожа

 • Лепенка, врвка

 • EVA пена во средниот дел

 • Гумен ѓон

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: FV1557

Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""