Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
Детски чизми
Код на производ:
(FV3272)
adidas

ACTIVESNOW C.RDY I

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За најмладиот член на вашето семејство, секое искуство е возбудливо и ново. Бидете сигурни дека нивните нозе ќе бидат топли и суви додека ги запознавате со зимските убавини и игра во овие чизми за снег од adidas. Подетално

За најмладиот член на вашето семејство, секое искуство е возбудливо и ново. Бидете сигурни дека нивните нозе ќе бидат топли и суви додека ги запознавате со зимските убавини и игра во овие чизми за снег од adidas.

Страничниот патент и еластичниот горен дел го олеснуваат облекувањето, а ѓонот што се прилагодува на сите површини им помага да се движат по непознат терен, давајќи им стабилност и безбеден чекор, за вашите мали да не се лизгаат додека уживаат во авантури.

Спецификации:

 • Боја: сина, зелена
 • Страничен патент
 • Еластичен горен дел
 • Шифра на артикл: FV33272
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

За најмладиот член на вашето семејство, секое искуство е возбудливо и ново. Бидете сигурни дека нивните нозе ќе бидат топли и суви додека ги запознавате со зимските убавини и игра во овие чизми за снег од adidas.

Страничниот патент и еластичниот горен дел го олеснуваат облекувањето, а ѓонот што се прилагодува на сите површини им помага да се движат по непознат терен, давајќи им стабилност и безбеден чекор, за вашите мали да не се лизгаат додека уживаат во авантури.

Спецификации:

 • Боја: сина, зелена
 • Страничен патент
 • Еластичен горен дел
 • Шифра на артикл: FV33272
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош