Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
Детски патики
Код на производ:
(AR4162-100)
NIKE

NIKE PICO 5 TDV

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 2C
 • 3C
 • 4C
 • 5C
 • 6C
 • 7C
 • 8C
 • 9C
 • 10C
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike PICO 5 TDV се патики за деца до 4 години. Современиот дизајн и впечатливиот изглед се комбинираат со супериорна удобност и квалитет. Подетално

Nike PICO 5 TDV се патики за деца до 4 години.

Современиот дизајн и впечатливиот изглед се комбинираат со супериорна удобност и квалитет.

Горниот дел од патиките е изработен од природна и синтетичка кожа.

Перфорациите во предниот дел овозможуваат поголема циркулација на воздухот.

Двете лепенки го олеснуваат облекувањето.

Меката влошка од пена, со посебни перничиња, придонесува за поголема удобност.

Издржливиот гумен ѓон нуди стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: вистинска кожа и синтетичка кожа

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: Бела

 • Шифра на артикл: AR4162-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3C 3C
2C 2C
7C 7C
6C 6C
5C 5C
4C 4C
10C 10C
9C 9C
8C 8C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike PICO 5 TDV се патики за деца до 4 години.

Современиот дизајн и впечатливиот изглед се комбинираат со супериорна удобност и квалитет.

Горниот дел од патиките е изработен од природна и синтетичка кожа.

Перфорациите во предниот дел овозможуваат поголема циркулација на воздухот.

Двете лепенки го олеснуваат облекувањето.

Меката влошка од пена, со посебни перничиња, придонесува за поголема удобност.

Издржливиот гумен ѓон нуди стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: вистинска кожа и синтетичка кожа

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: Бела

 • Шифра на артикл: AR4162-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3C 3C
2C 2C
7C 7C
6C 6C
5C 5C
4C 4C
10C 10C
9C 9C
8C 8C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики AT1803-601
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""