Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MYRA
MYRA
MYRA
MYRA
MYRA
MYRA
MYRA
MYRA
MYRA
MYRA
Код на производ:
(LTA193204-01)
LOTTO

MYRA

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.245 ДЕН
Заштеда: 1.245 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36
37
38
39
40
41

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36
37
38
39
40
41

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики T4042
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA193204-02
1.370 ДЕН
Заштеда 45%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA191207-01
1.814 ДЕН
Заштеда 35%
2.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""