Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Field Trekker 91 WP Ins.
Field Trekker 91 WP Ins.
Field Trekker 91 WP Ins.
Field Trekker 91 WP Ins.
Field Trekker 91 WP Ins.
Field Trekker 91 WP Ins.
Field Trekker 91 WP Ins.
Field Trekker 91 WP Ins.
Field Trekker 91 WP Ins.
Field Trekker 91 WP Ins.
Код на производ:
(A1YUD)
TIMBERLAND

Field Trekker 91 WP Ins.

Претходна цена
11.990 ДЕН
Моментална Цена
11.990 ДЕН
Цена со попуст
9.592 ДЕН
Заштеда: 2.398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 40 40
 • 40.5 *
 • 41 41
 • 41,5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 *
 • 43 43
 • 43,5 43.5
 • 44 44
 • 44,5 44.5
 • 45 45
 • 45,5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 *
 • 47 *
 • 47,5 47.5
 • 49 49
 • 50 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Планински чевли
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд TIMBERLAND
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40
40.5
41
41,5
42
42.5
43
43,5
44
44,5
45
45,5
46
46.5
47
47,5
49
50

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Планински чевли
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд TIMBERLAND
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40
40.5
41
41,5
42
42.5
43
43,5
44
44,5
45
45,5
46
46.5
47
47,5
49
50

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош