Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT VISION LO
NIKE COURT VISION LO
NIKE COURT VISION LO
NIKE COURT VISION LO
NIKE COURT VISION LO
NIKE COURT VISION LO
Машки патики
Код на производ:
(CD5463-006)
NIKE

NIKE COURT VISION LO

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.143 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за кошарка Nike Court Vision Low се наменети за на терен, но може да ги носите и во која било друга пригода. Подетално

Машките патики за кошарка Nike Court Vision Low се наменети за на терен, но може да ги носите и во која било друга пригода. Овие патики се за оние кои сакаат класичен изглед на 80-тите, но исто така сакаат брзи модерни трендови. Нивниот затегнат горен дел со зашиени детали е инспириран од старите потези на кошарката, додека мекиот и низок раб е исклучително удобен. Горниот дел е изработен од комбинација на вистинска и вештачка кожа. Дебелите конци, ѓонот со текстура и ретро логото на Swoosh ги прават едноставни за да можете да ги носите за секоја пригода.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела

 • Горниот дел изработен од вистинска и вештачка кожа

 • Гумен ѓон

 • Phylon пена во средниот ѓон

 • Шифра на артикл: CD5463-006

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики за кошарка Nike Court Vision Low се наменети за на терен, но може да ги носите и во која било друга пригода. Овие патики се за оние кои сакаат класичен изглед на 80-тите, но исто така сакаат брзи модерни трендови. Нивниот затегнат горен дел со зашиени детали е инспириран од старите потези на кошарката, додека мекиот и низок раб е исклучително удобен. Горниот дел е изработен од комбинација на вистинска и вештачка кожа. Дебелите конци, ѓонот со текстура и ретро логото на Swoosh ги прават едноставни за да можете да ги носите за секоја пригода.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, бела

 • Горниот дел изработен од вистинска и вештачка кожа

 • Гумен ѓон

 • Phylon пена во средниот ѓон

 • Шифра на артикл: CD5463-006

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош