Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
Патики за фудбал
Код на производ:
(AT6110-060)
NIKE

LEGEND 8 CLUB IC

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Зачувајте во листата на желби
Машките фудбалски патики Nike Tiempo Legend 8 нудат врвна удобност и стабилност. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, обликуван во дијамантска текстура, што овозможува подобра контрола при контакт со топката. Подетално

Машките фудбалски патики Nike Tiempo Legend 8 нудат врвна удобност и стабилност.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, обликуван во дијамантска текстура, што овозможува подобра контрола при контакт со топката.

Лесната влошка и мрежа на јазикот и петицата овозможуваат удобност и модерен изглед.

Врз основа на анализата на Nike Sports Lab за движења на играчи, гумениот ѓон е дизајниран да обезбеди прилагодување во повеќе насоки, на теренски, улични и внатрешни површини.

Спецификации:

 • Влошка

 • Мрежа на јазикот и петицата

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AT6110-060

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките фудбалски патики Nike Tiempo Legend 8 нудат врвна удобност и стабилност.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, обликуван во дијамантска текстура, што овозможува подобра контрола при контакт со топката.

Лесната влошка и мрежа на јазикот и петицата овозможуваат удобност и модерен изглед.

Врз основа на анализата на Nike Sports Lab за движења на играчи, гумениот ѓон е дизајниран да обезбеди прилагодување во повеќе насоки, на теренски, улични и внатрешни површини.

Спецификации:

 • Влошка

 • Мрежа на јазикот и петицата

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AT6110-060

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош