Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
VAPOR 13 CLUB FG/MG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(AT7968-801)
NIKE

VAPOR 13 CLUB FG/MG

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
1.865 ДЕН
Заштеда: 1.525 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38
 • 6 38.5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Vapor 13 Club FG / MG се фудбалски патики кои придонесуваат за подобра игра и поголема брзина. Мекиот и лесен синтетички материјал го покрива стапалото, додека микро текстурата на горниот дел обезбедува прецизна контрола при контакт со топката. Подетално

Nike Mercurial Vapor 13 Club FG / MG се фудбалски патики кои придонесуваат за подобра игра и поголема брзина.

Мекиот и лесен синтетички материјал го покрива стапалото, додека микро текстурата на горниот дел обезбедува прецизна контрола при контакт со топката.

Флексибилниот и издржлив ѓон е дизајниран да обезбеди оптимално прилагодување на терени со природна и вештачка трева.

Спецификации:

 • Унисекс фудбалски патики за возрасни

 • Цел: фудбал на природна и вештачка трева

 • Горен дел: синтетички материјали

 • Боја: Портокалова / Бела / Црна

 • Шифра на артикл: AT7968-801

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5 38
6 38.5
6.5 39
7 40
7.5 40.5
8 41
8.5 42
9 42.5
9.5 43
10 44
10.5 44.5
11 45
11.5 45.5
12 46
12.5 47
13 47.5
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Mercurial Vapor 13 Club FG / MG се фудбалски патики кои придонесуваат за подобра игра и поголема брзина.

Мекиот и лесен синтетички материјал го покрива стапалото, додека микро текстурата на горниот дел обезбедува прецизна контрола при контакт со топката.

Флексибилниот и издржлив ѓон е дизајниран да обезбеди оптимално прилагодување на терени со природна и вештачка трева.

Спецификации:

 • Унисекс фудбалски патики за возрасни

 • Цел: фудбал на природна и вештачка трева

 • Горен дел: синтетички материјали

 • Боја: Портокалова / Бела / Црна

 • Шифра на артикл: AT7968-801

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5 38
6 38.5
6.5 39
7 40
7.5 40.5
8 41
8.5 42
9 42.5
9.5 43
10 44
10.5 44.5
11 45
11.5 45.5
12 46
12.5 47
13 47.5
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош