Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LAVANTE TERRAIN
LAVANTE TERRAIN
LAVANTE TERRAIN
LAVANTE TERRAIN
LAVANTE TERRAIN
LAVANTE TERRAIN
LAVANTE TERRAIN
LAVANTE TERRAIN
LAVANTE TERRAIN
LAVANTE TERRAIN
Женски патики
Код на производ:
(FU8609)
Reebok

LAVANTE TERRAIN

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална Цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
2.793 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие женски патики се направени за жени кои сакаат да истражуваат нови територии. Гумениот ѓон со текстура ви овозможува да се движите по лизгав под и каллив пат. Подетално

Овие женски патики се направени за жени кои сакаат да истражуваат нови територии.

Гумениот ѓон со текстура ви овозможува да се движите по лизгав под и каллив пат.

Меките средни влошки ги олеснуваат вашите чекори за да можете да се фокусирате на вежбите што ги извршувате и на трчањето.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

 • Боја: Сива

 • Материјал: Синтетика / Текстил

 • Женски патики

 • Шифра на артикл: FU8609

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие женски патики се направени за жени кои сакаат да истражуваат нови територии.

Гумениот ѓон со текстура ви овозможува да се движите по лизгав под и каллив пат.

Меките средни влошки ги олеснуваат вашите чекори за да можете да се фокусирате на вежбите што ги извршувате и на трчањето.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

 • Боја: Сива

 • Материјал: Синтетика / Текстил

 • Женски патики

 • Шифра на артикл: FU8609

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV1613
Пронајдете ја вашата комфорна зона во Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES женски патики за т...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN1969
1.865 ДЕН
Заштеда 45%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN1972
1.865 ДЕН
Заштеда 45%
3.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""