Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Uniseks патики
Код на производ:
(FW7559)
Reebok

REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие класични патики се инспирирани од едноставниот тениски стил.Логото на Reebok во контрастна боја внесува спортски дух во овој модел. Подетално

Овие класични патики се инспирирани од едноставниот тениски стил.

Имаат горен дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа во една боја, што нуди минималистички дизајн и многу различни можности за комбинација.

Логото на Reebok во контрастна боја внесува спортски дух во овој модел.

Влошката направена од EVA пена прави лесно и удобно чувство на стапалото.

Средниот дел на ѓонот и ѓонот се изработени од квалитетна гума, што овозможува поголема издржливост.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Плиток крој

 • Синтетички горен дел

 • EVA пена

 • Гумен ѓон

 • Боја: Сина /COLLEGIATE NAVY, Bijela/ WHITE FALSE

 • Шифра на артикл: FW7559

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие класични патики се инспирирани од едноставниот тениски стил.

Имаат горен дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа во една боја, што нуди минималистички дизајн и многу различни можности за комбинација.

Логото на Reebok во контрастна боја внесува спортски дух во овој модел.

Влошката направена од EVA пена прави лесно и удобно чувство на стапалото.

Средниот дел на ѓонот и ѓонот се изработени од квалитетна гума, што овозможува поголема издржливост.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Плиток крој

 • Синтетички горен дел

 • EVA пена

 • Гумен ѓон

 • Боја: Сина /COLLEGIATE NAVY, Bijela/ WHITE FALSE

 • Шифра на артикл: FW7559

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0943
Патиките Reebok ROYAL HYPERIUM uniseks се инспирирани од традиционалниот стил и се идеа...
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF7789
ROYAL CLASSIC JOGGER 3 патиките се инспирирани од 80тите години. Тие имаат чист, спортс...
2.394 ДЕН
Заштеда 40%
3.990 ДЕН
Помош