Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
Uniseks патики за возрасни
Код на производ:
(FU8729)
Reebok

REEBOK LITE PLUS 2.0

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чекорете самоуверено за време на вашата прошетка. Овие патики за трчање имаат лесни перничиња. Подетално

Чекорете самоуверено за време на вашата прошетка.

Овие патики за трчање имаат лесни перничиња.

Текстилот на горниот дел пружа меко чувство, а гумениот ѓон ви дава поддршка за било какви пречки што ви стојат на патот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сива - porcelain/cool shadow

 • Материјал: Текстил синтетика

 • Uniseks патики за возрасни

 • Шифра на артикл: FU8729

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Чекорете самоуверено за време на вашата прошетка.

Овие патики за трчање имаат лесни перничиња.

Текстилот на горниот дел пружа меко чувство, а гумениот ѓон ви дава поддршка за било какви пречки што ви стојат на патот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Сива - porcelain/cool shadow

 • Материјал: Текстил синтетика

 • Uniseks патики за возрасни

 • Шифра на артикл: FU8729

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""