Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3
Машки патики
Код на производ:
(CJ8058-002)
NIKE

NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 3

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.043 ДЕН
Заштеда: 1.447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE AIR MAX ALPHA TR 3 MEN’S TRAINING SHOE се врвни машки патики од колекцијата Air Max. Имаат атрактивен дизајн и нудат голема удобност. Подетално

NIKE AIR MAX ALPHA TR 3 MEN’S TRAINING SHOE се врвни машки патики од колекцијата Air Max.

Имаат атрактивен дизајн и нудат голема удобност.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Мрежната текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон со воздушна единица Air Max е издржлив и отпорен на разни површини.

Меките перничиња придонесуваат за удобност.

Тие се погодни за сите спортски активности.

Атрактивниот дизајн и препознатливиот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овој модел на машки патики.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики

 • Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа

 • Гумен ѓон со воздушна единица Air Max

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ8058-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE AIR MAX ALPHA TR 3 MEN’S TRAINING SHOE се врвни машки патики од колекцијата Air Max.

Имаат атрактивен дизајн и нудат голема удобност.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Мрежната текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон со воздушна единица Air Max е издржлив и отпорен на разни површини.

Меките перничиња придонесуваат за удобност.

Тие се погодни за сите спортски активности.

Атрактивниот дизајн и препознатливиот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овој модел на машки патики.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики

 • Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа

 • Гумен ѓон со воздушна единица Air Max

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ8058-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AT7979-801
Nike Mercurial Superfly 7 Club IC се унисекс фудбалски патики дизајнирани за игра во за...
2.919 ДЕН
Заштеда 35%
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""