Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

X GHOSTED.3 TF
X GHOSTED.3 TF
X GHOSTED.3 TF
X GHOSTED.3 TF
X GHOSTED.3 TF
X GHOSTED.3 TF
X GHOSTED.3 TF
X GHOSTED.3 TF
X GHOSTED.3 TF
X GHOSTED.3 TF
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(EG8199)
adidas

X GHOSTED.3 TF

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална Цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X GHOSTED. 3 TF се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Минималистичкиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Подетално

adidas X GHOSTED. 3 TF се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни.

Минималистичкиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Нивниот горен дел е изработен од лесни синтетички материјали, кои нежно го завиткуваат стапалото и овозможуваат целосна контрола над топката со полна брзина.

Удобност и стабилност при движењето, тоа е императив.

Познатите три адидас линии нагласуваат припадност кон брендот.

Овие патики се одличен избор за сите фудбалери.

Еден чекор пред сите, тоа е целта.

аdidas X GHOSTED TF патиките се создадени за супер игра и победа.

Ајде да играме фудбал!

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил

 • Ѓон: гума

 • Прикажана боја: бела

 • Шифра на артикл: EG8199

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas X GHOSTED. 3 TF се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни.

Минималистичкиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Нивниот горен дел е изработен од лесни синтетички материјали, кои нежно го завиткуваат стапалото и овозможуваат целосна контрола над топката со полна брзина.

Удобност и стабилност при движењето, тоа е императив.

Познатите три адидас линии нагласуваат припадност кон брендот.

Овие патики се одличен избор за сите фудбалери.

Еден чекор пред сите, тоа е целта.

аdidas X GHOSTED TF патиките се создадени за супер игра и победа.

Ајде да играме фудбал!

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил

 • Ѓон: гума

 • Прикажана боја: бела

 • Шифра на артикл: EG8199

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош