Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEMEZIZ 19.4 TF J
NEMEZIZ 19.4 TF J
NEMEZIZ 19.4 TF J
NEMEZIZ 19.4 TF J
NEMEZIZ 19.4 TF J
NEMEZIZ 19.4 TF J
NEMEZIZ 19.4 TF J
NEMEZIZ 19.4 TF J
NEMEZIZ 19.4 TF J
NEMEZIZ 19.4 TF J
Детски патики
Код на производ:
(EH0503)
adidas

NEMEZIZ 19.4 TF J

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики adidas овозможуваат лесно и удобно чувство на вашите нозе. Тие се направени со цел да траат долго, со синтетички горен дел кој лесно се справува со удари и други потешкотии во играта. Подетално

Детските патики adidas овозможуваат лесно и удобно чувство на вашите нозе.

Тие се направени со цел да траат долго, со синтетички горен дел кој лесно се справува со удари и други потешкотии во играта.

Гумениот ѓон нуди одлично прилагодување на вештачки терен.

Спецификации:

 • Боја: црвена / црна
 • Материјал: Синтетика
 • За момчиња
 • Шифра на артикл: EH0503
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K 30.5 18.3
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики adidas овозможуваат лесно и удобно чувство на вашите нозе.

Тие се направени со цел да траат долго, со синтетички горен дел кој лесно се справува со удари и други потешкотии во играта.

Гумениот ѓон нуди одлично прилагодување на вештачки терен.

Спецификации:

 • Боја: црвена / црна
 • Материјал: Синтетика
 • За момчиња
 • Шифра на артикл: EH0503
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K 30.5 18.3
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош