Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PATIKE NEW BALANCE W 997S
PATIKE NEW BALANCE W 997S
PATIKE NEW BALANCE W 997S
PATIKE NEW BALANCE W 997S
PATIKE NEW BALANCE W 997S
PATIKE NEW BALANCE W 997S
PATIKE NEW BALANCE W 997S
PATIKE NEW BALANCE W 997S
Код на производ:
(WS997JGB)
NEW BALANCE

PATIKE NEW BALANCE W 997S

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална Цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
4.952 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 *
 • 5 *
 • 5,5 36
 • 6 36.5
 • 6,5 37
 • 7 37.5
 • 7,5 38
 • 8 39
 • 8,5 40
 • 9 40.5
 • 9,5 41
 • 10 *
 • 10,5 *
 • 11 *
 • 11,5 *
 • 12 *
 • 12,5 *
 • 13 *
 • 13,5 *
 • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 36.5 23
5,5 36 22.5
6,5 37 23.5
7 37.5 24
7,5 38 24.5
8 39 25
8,5 40 25.5
9 40.5 26
9,5 41 26.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 36.5 23
5,5 36 22.5
6,5 37 23.5
7 37.5 24
7,5 38 24.5
8 39 25
8,5 40 25.5
9 40.5 26
9,5 41 26.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики CW997HAM
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики WSXRCRQ
5.672 ДЕН
Заштеда 20%
7.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики WSXRCRP
5.672 ДЕН
Заштеда 20%
7.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""