Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE W 997
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE W 997
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE W 997
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE W 997
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE W 997
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE W 997
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE W 997
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE W 997
Код на производ:
(CW997HAM)
NEW BALANCE

NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE W 997

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 *
 • 5 35 22
 • 5,5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6,5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7,5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8,5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9,5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10,5 42.5 27.5
 • 11 *
 • 11,5 *
 • 12 *
 • 12,5 *
 • 13 *
 • 13,5 *
 • 14 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
5 35 22
5,5 36 22.5
6 36.5 23
6,5 37 23.5
7 37.5 24
7,5 38 24.5
8 39 25
8,5 40 25.5
9 40.5 26
9,5 41 26.5
10 41.5 27
10,5 42.5 27.5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
5 35 22
5,5 36 22.5
6 36.5 23
6,5 37 23.5
7 37.5 24
7,5 38 24.5
8 39 25
8,5 40 25.5
9 40.5 26
9,5 41 26.5
10 41.5 27
10,5 42.5 27.5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош