Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

6 IN PREMIUM WP BOOT
6 IN PREMIUM WP BOOT
6 IN PREMIUM WP BOOT
6 IN PREMIUM WP BOOT
6 IN PREMIUM WP BOOT
6 IN PREMIUM WP BOOT
6 IN PREMIUM WP BOOT
6 IN PREMIUM WP BOOT
Код на производ:
(A21Y1)
TIMBERLAND

6 IN PREMIUM WP BOOT

Претходна цена
13.490 ДЕН
Моментална Цена
13.490 ДЕН
Цена со попуст
6.745 ДЕН
Заштеда: 6.745 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 35.5 *
  • 36 *
  • 36.5 *
  • 37 *
  • 37.5 *
  • 38 *
  • 38.5 *
  • 39 *
  • 39.5 *
  • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд TIMBERLAND
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд TIMBERLAND
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""