Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LD VICTORY BPE
NIKE LD VICTORY BPE
NIKE LD VICTORY BPE
NIKE LD VICTORY BPE
NIKE LD VICTORY BPE
NIKE LD VICTORY BPE
NIKE LD VICTORY BPE
NIKE LD VICTORY BPE
NIKE LD VICTORY BPE
NIKE LD VICTORY BPE
Детски патики
Код на производ:
(AT5605-002)
NIKE

NIKE LD VICTORY BPE

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37.5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38.5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LD Victory се детски патики за момчиња чиј дизајн е инспириран од познатиот модел на Nike Huarache. Тие го комбинираат класичното засилување на петицата со уникатната силуета на Nike патиките за трчање од 90-тите години. Подетално

Nike LD Victory се детски патики за момчиња чиј дизајн е инспириран од познатиот модел на Nike Huarache.

Тие го комбинираат класичното засилување на петицата со уникатната силуета на Nike патиките за трчање од 90-тите години.

Лесната ткаенина и синтетичките слоеви на материјал во горниот дел совршено се вклопуваат со формата на стапалото.

Пената во средниот ѓон обезбедува удобност на секој чекор, додека гумените делови на ѓонот на прстите и петицата се прилагодуваат стабилно на површината.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Еластични врвки
 • Пена во среден ѓон
 • Ѓон: гума
 • Боја: Црна / Бела
 • Шифра на артикл: AT5605-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike LD Victory се детски патики за момчиња чиј дизајн е инспириран од познатиот модел на Nike Huarache.

Тие го комбинираат класичното засилување на петицата со уникатната силуета на Nike патиките за трчање од 90-тите години.

Лесната ткаенина и синтетичките слоеви на материјал во горниот дел совршено се вклопуваат со формата на стапалото.

Пената во средниот ѓон обезбедува удобност на секој чекор, додека гумените делови на ѓонот на прстите и петицата се прилагодуваат стабилно на површината.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Еластични врвки
 • Пена во среден ѓон
 • Ѓон: гума
 • Боја: Црна / Бела
 • Шифра на артикл: AT5605-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики BQ5451-108
Детските кошаркарски патики Nike Court Borough Low 2 комбинираат удобност и уникатен сп...
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD7783-003
Nike Court Borough Mid 2 се детски патики изработени од издржлива и квалитетна природна...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ6613-100
Nike Court Borough Low 2SE се детски патики со издржлив дизајн, суптилен стил и инспира...
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""