Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
Детски патики за трчање
Код на производ:
(FW8554)
Reebok

RUGGED RUNNER MID

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 10
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие патики имаат кожен горен дел за целодневна удобност. Мекиот дел околу глуждот обезбедува дополнителна поддршка, а гумениот ѓон обезбедува сигурност на лизгави површини. Подетално

Овие патики имаат кожен горен дел за целодневна удобност.

Мекиот дел околу глуждот обезбедува дополнителна поддршка, а гумениот ѓон обезбедува сигурност на лизгави површини.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: темносина

 • Материјал: Кожа / Синтетика

 • Патики за момчиња

 • Шифра на артикл: FW8554

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие патики имаат кожен горен дел за целодневна удобност.

Мекиот дел околу глуждот обезбедува дополнителна поддршка, а гумениот ѓон обезбедува сигурност на лизгави површини.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: темносина

 • Материјал: Кожа / Синтетика

 • Патики за момчиња

 • Шифра на артикл: FW8554

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош