Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV
Детски патики
Код на производ:
(CW1615-001)
NIKE

NIKE NIKE STAR RUNNER 2 FIRE TDV

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17 8
 • 2\.C *
 • 3C 18.5 9
 • 3\.C *
 • 4C 19.5 10
 • 4\.C *
 • 5C 21 11
 • 5\.C *
 • 6C 22 12
 • 6\.C *
 • 7C 24 13
 • 7\.C *
 • 8C 25 14
 • 8\.C *
 • 9C 26 15
 • 9\.C *
 • 10C 27 16
Зачувајте во листата на желби
Nike Star Runner 2 Fire патиките за деца се совршена комбинација на удобност и стил. Лепенките го олеснуваат облекувањето, додека меките перничиња во ѓонот овозможуваат врвна удобност, така што вашите малечки можат да започнат нови авантури без никакви пречки. Подетално

Nike Star Runner 2 Fire патиките за деца се совршена комбинација на удобност и стил.

Лепенките го олеснуваат облекувањето, додека меките перничиња во ѓонот овозможуваат врвна удобност, така што вашите малечки можат да започнат нови авантури без никакви пречки.

Спецификации:

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CW1615-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C 17 8
2"C
3C 18.5 9
3"C
4C 19.5 10
4"C
5C 21 11
5"C
6C 22 12
6"C
7C 24 13
7"C
8C 25 14
8"C
9C 26 15
9"C
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Star Runner 2 Fire патиките за деца се совршена комбинација на удобност и стил.

Лепенките го олеснуваат облекувањето, додека меките перничиња во ѓонот овозможуваат врвна удобност, така што вашите малечки можат да започнат нови авантури без никакви пречки.

Спецификации:

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CW1615-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C 17 8
2"C
3C 18.5 9
3"C
4C 19.5 10
4"C
5C 21 11
5"C
6C 22 12
6"C
7C 24 13
7"C
8C 25 14
8"C
9C 26 15
9"C
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош