Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
Машки патики
Код на производ:
(CD5466-002)
NIKE

NIKE COURT VISION MID

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална Цена
5.190 ДЕН
Цена со попуст
3.633 ДЕН
Заштеда: 1.557 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Mid машките патики се добро познат дизајн на моделот Court, инспириран од моделите од 80-тите години. Ретро дизајнот доминира на улиците. Горниот дел е изработен од вештачка, природна кожа и текстил. Подетално

Nike Court Vision Mid машките патики се добро познат дизајн на моделот Court, инспириран од моделите од 80-тите години.

Ретро дизајнот доминира на улиците. Горниот дел е изработен од вештачка, природна кожа и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на разни подлоги, а инјектираната пилонска пена придонесува за поголема удобност.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Горен дел: делови од вештачка и природна кожа, текстил

 • Гумен ѓон

 • Лого на Swoosh

 • Шифра на артикл: CD5466-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Court Vision Mid машките патики се добро познат дизајн на моделот Court, инспириран од моделите од 80-тите години.

Ретро дизајнот доминира на улиците. Горниот дел е изработен од вештачка, природна кожа и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на разни подлоги, а инјектираната пилонска пена придонесува за поголема удобност.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Горен дел: делови од вештачка и природна кожа, текстил

 • Гумен ѓон

 • Лого на Swoosh

 • Шифра на артикл: CD5466-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CQ4557-002
Nike Venture Runner Suede се машки патики со класичен атлетски изглед и врвна удобност....
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN9675-005
Машките папучи Nike Victory One ви нудат совршен, класичен дизајн. Направени од удобна ...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ1682-003
Nike M Wearallday се машки патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни ...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""