Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
RUGGED RUNNER MID
Детски патики
Код на производ:
(FW8552)
Reebok

RUGGED RUNNER MID

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 10
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Зачувајте во листата на желби
Овие патики за момчиња се инспирирани од трчањето по патеките. Тие имаат кожен горен дел за целодневна удобност. Подетално

Овие патики за момчиња се инспирирани од трчањето по патеките.

Тие имаат кожен горен дел за целодневна удобност.

Мекиот дел околу глуждот обезбедува дополнителна поддршка, а гумениот ѓон обезбедува сигурност на лизгави површини.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Црна

 • Материјал: Кожа / Синтетика

 • Патики за момчиња

 • Шифра на артикл: FW8552

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие патики за момчиња се инспирирани од трчањето по патеките.

Тие имаат кожен горен дел за целодневна удобност.

Мекиот дел околу глуждот обезбедува дополнителна поддршка, а гумениот ѓон обезбедува сигурност на лизгави површини.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Црна

 • Материјал: Кожа / Синтетика

 • Патики за момчиња

 • Шифра на артикл: FW8552

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3312
Облечете го вашето дете во удобни патики. Прилагодливата лепенка ги прицврстува патикит...
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Помош