Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
RIDGERIDER 5.0
Машки патики
Код на производ:
(FU8528)
Reebok

RIDGERIDER 5.0

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 6.5 38,5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 14
Зачувајте во листата на желби
ReeboK RIDGERIDER 5.0 се машки патики дизајнирани за удобни прошетки и на нерамен терен. Засилениот дизајн носи јасни линии и интересен изглед. Подетално

ReeboK RIDGERIDER 5.0 се машки патики дизајнирани за удобни прошетки и на нерамен терен.

Засилениот дизајн носи јасни линии и интересен изглед.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Овие патики ви даваат пријатно чувство во текот на целиот ден.

Пената EVA во средниот ѓон го апсорбира ударот и обезбедува лесна и мека поддршка на секој чекор.

Специјално дизајнираната влошка додава удобност и стабилност.

Динамичните споеви и легендарното лого на Reebok додаваат автентичен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил

 • EVA пена во средниот ѓон

 • Издржлив ѓон од гума

 • Боја: црна - Black, Siva/Cold Grey, Plava/Blue

 • Шифра на артикл: FU8528

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

ReeboK RIDGERIDER 5.0 се машки патики дизајнирани за удобни прошетки и на нерамен терен.

Засилениот дизајн носи јасни линии и интересен изглед.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Овие патики ви даваат пријатно чувство во текот на целиот ден.

Пената EVA во средниот ѓон го апсорбира ударот и обезбедува лесна и мека поддршка на секој чекор.

Специјално дизајнираната влошка додава удобност и стабилност.

Динамичните споеви и легендарното лого на Reebok додаваат автентичен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил

 • EVA пена во средниот ѓон

 • Издржлив ѓон од гума

 • Боја: црна - Black, Siva/Cold Grey, Plava/Blue

 • Шифра на артикл: FU8528

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF7679
2.754 ДЕН
Заштеда 40%
4.590 ДЕН
Помош