Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
THE NIKE PREMIER II SALA
Машки патики
Код на производ:
(AV3153-160)
NIKE

THE NIKE PREMIER II SALA

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
3.569 ДЕН
Заштеда: 1.921 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете секогаш подготвени за игра во Nike Premier 2 Sala IC врвните патики за фудбал. Горниот дел на овие патики комбинира слоеви на мека кожа со мрежести делови. Подетално

Бидете секогаш подготвени за игра во Nike Premier 2 Sala IC врвните патики за фудбал.

Горниот дел на овие патики комбинира слоеви на мека кожа со мрежести делови.

Lunarlon пената во средниот ѓон обезбедува удобност на стапалата, а гумениот ѓон што не се лизга обезбедува стабилна поддршка.

Патиките се наменети првенствено за фудбал во затворени простории, но исто така можат да бидат и дел од вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

 • Патики за фудбал
 • Помал калап од стандардниот
 • Горен дел: кожа, текстил
 • Среден ѓон: Lunarlon пена
 • Боја: бела / црвена
 • Шифра на артикл: AV3153-160
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Бидете секогаш подготвени за игра во Nike Premier 2 Sala IC врвните патики за фудбал.

Горниот дел на овие патики комбинира слоеви на мека кожа со мрежести делови.

Lunarlon пената во средниот ѓон обезбедува удобност на стапалата, а гумениот ѓон што не се лизга обезбедува стабилна поддршка.

Патиките се наменети првенствено за фудбал во затворени простории, но исто така можат да бидат и дел од вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

 • Патики за фудбал
 • Помал калап од стандардниот
 • Горен дел: кожа, текстил
 • Среден ѓон: Lunarlon пена
 • Боја: бела / црвена
 • Шифра на артикл: AV3153-160
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AT7979-801
Nike Mercurial Superfly 7 Club IC се унисекс фудбалски патики дизајнирани за игра во за...
2.919 ДЕН
Заштеда 35%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AT6110-060
Машките фудбалски патики Nike Tiempo Legend 8 нудат врвна удобност и стабилност. Горнио...
2.204 ДЕН
Заштеда 35%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ8058-002
NIKE AIR MAX ALPHA TR 3 MEN’S TRAINING SHOE се врвни машки патики од колекцијата ...
4.043 ДЕН
Заштеда 26%
5.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""