Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
HOOPS MID 2.0 I
Детски патики
Код на производ:
(FW4921)
adidas

HOOPS MID 2.0 I

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.742 ДЕН
Заштеда: 746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOOPS MID 2.0 се унисекс патики за бебиња инспирирани од кошаркарските патики. Овие патики за мали деца имаат горен дел изработен од синтетички нубок и мрежа за да им биде на малите стапала удобно во текот на целиот ден. Подетално

adidas HOOPS MID 2.0 се унисекс патики за бебиња инспирирани од кошаркарските патики.

Овие патики за мали деца имаат горен дел изработен од синтетички нубок и мрежа за да им биде на малите стапала удобно во текот на целиот ден.

Широката лепенка што имитира врвки овозможува лесно и брзо ставање, а визуелно изгледа многу интересно.

Класичните детали на adidas на овие патики за бебиња им овозможуваат на малите деца да бидат во тренд уште од мала возраст.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Унисекс патики за бебиња

 • Класичен дизајн инспириран од кошарката

 • Широка лепенка со имитација на врвки

 • Горен дел изработен од синтетички нубок и мрежа

 • Обложување од текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: FW4921

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas HOOPS MID 2.0 се унисекс патики за бебиња инспирирани од кошаркарските патики.

Овие патики за мали деца имаат горен дел изработен од синтетички нубок и мрежа за да им биде на малите стапала удобно во текот на целиот ден.

Широката лепенка што имитира врвки овозможува лесно и брзо ставање, а визуелно изгледа многу интересно.

Класичните детали на adidas на овие патики за бебиња им овозможуваат на малите деца да бидат во тренд уште од мала возраст.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Унисекс патики за бебиња

 • Класичен дизајн инспириран од кошарката

 • Широка лепенка со имитација на врвки

 • Горен дел изработен од синтетички нубок и мрежа

 • Обложување од текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: FW4921

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош