Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX LTD 3 1
NIKE AIR MAX LTD 3 1
NIKE AIR MAX LTD 3 1
NIKE AIR MAX LTD 3 1
NIKE AIR MAX LTD 3 1
NIKE AIR MAX LTD 3 1
NIKE AIR MAX LTD 3 1
NIKE AIR MAX LTD 3 1
NIKE AIR MAX LTD 3 1
NIKE AIR MAX LTD 3 1
Код на производ:
(CW2649-001)
NIKE

NIKE AIR MAX LTD 3 1

Претходна цена
8.690 ДЕН
Моментална Цена
8.690 ДЕН
Цена со попуст
6.952 ДЕН
Заштеда: 1.738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX LTD 3 1 се патики за мажи. Тие се многу пријатни и квалитетни. Современиот дизајн е комбиниран со врвната технологија Air Max. Подетално

Nike AIR MAX LTD 3 1 се патики за мажи. Тие се многу пријатни и квалитетни.

Современиот дизајн е комбиниран со врвната технологија Air Max.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил со засилување од превртена кожа.

Гумениот ѓон со технологија Air Max совршено се прилагодува на различни површини и придонесува за поголема удобност.

Големата воздушна единица Air Max во областа на петицата носи удобност и комфор.

Овие патики можете да ги носите во разни прилики и лесно да ги комбинирате со остатокот од вашата гардероба, која го следи опуштениот, урбан стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил, превртена кожа

 • Гумен ѓон со технологија Air Max

 • Врзување со врвки

 • Прикажана боја: црна / сива / црвена

 • Шифра на артикл: CW2649-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX LTD 3 1 се патики за мажи. Тие се многу пријатни и квалитетни.

Современиот дизајн е комбиниран со врвната технологија Air Max.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил со засилување од превртена кожа.

Гумениот ѓон со технологија Air Max совршено се прилагодува на различни површини и придонесува за поголема удобност.

Големата воздушна единица Air Max во областа на петицата носи удобност и комфор.

Овие патики можете да ги носите во разни прилики и лесно да ги комбинирате со остатокот од вашата гардероба, која го следи опуштениот, урбан стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил, превртена кожа

 • Гумен ѓон со технологија Air Max

 • Врзување со врвки

 • Прикажана боја: црна / сива / црвена

 • Шифра на артикл: CW2649-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""