Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
Женски патики
Код на производ:
(FX3490)
adidas

COURT BOLD

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.372 ДЕН
Заштеда: 1.016 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали сте пораснале на тениските терени или едноставно го сакате возвишениот изглед на спортот, веднаш ќе ги почувствувате класичните тениски вибрации на овие женски патики adidas. Подетално

Без разлика дали сте пораснале на тениските терени или едноставно го сакате возвишениот изглед на спортот, веднаш ќе ги почувствувате класичните тениски вибрации на овие женски патики adidas.

Средината на платформата додава висина и стил, додека гумениот ѓон овозможува непречено одење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Црна / Бела - core black/ftwr white/core black

 • Женски lifestyle патики

 • Материјал: Синтетика

 • Шифра на артикл: FX3490

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Скејтинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без разлика дали сте пораснале на тениските терени или едноставно го сакате возвишениот изглед на спортот, веднаш ќе ги почувствувате класичните тениски вибрации на овие женски патики adidas.

Средината на платформата додава висина и стил, додека гумениот ѓон овозможува непречено одење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Црна / Бела - core black/ftwr white/core black

 • Женски lifestyle патики

 • Материјал: Синтетика

 • Шифра на артикл: FX3490

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Скејтинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 36.5 22.5
3 35.5 21.5
5 38 23.5
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
3- 36 22
4- 37.5 23
5- 38.5 24
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 48 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX3489
Без разлика дали сте пораснале на тениските терени или едноставно го сакате возвишениот...
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW1370
adidas VL COURT 2.0 се женски патики што можат да се носат за секоја пригода. Тие имаа...
2.393 ДЕН
Заштеда 40%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""