Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
ACTIVESNOW C.RDY I
Детски чизми
Код на производ:
(FV3273)
adidas

ACTIVESNOW C.RDY I

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1K *
 • 2K *
 • 3K *
 • 4K *
 • 5K *
 • 6K *
 • 7K *
 • 8K *
 • 9K *
 • 10K *
 • 11K *
 • 12K *
 • 13K *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога зимата го претвора детскиот свет во земја на чудата, треба да се направи сè за да останат најмалите загреани додека се забавуваат. adidas ActiveSnow C.RDY I чизмите се водоотпорни и обложени со материјали кои создаваат топлина. Подетално

Кога зимата го претвора детскиот свет во земја на чудата, треба да се направи сè за да останат најмалите загреани додека се забавуваат.

adidas ActiveSnow C.RDY I чизмите се водоотпорни и обложени со материјали кои создаваат топлина.

Грубиот гумен ѓон ја обезбедува потребната стабилност за малите стапала.

Страничниот патент и еластичниот горен дел го олеснуваат облекувањето.

Рефлектирачките детали даваат посебен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детски чизми
 • Материјал: текстил / синтетика
 • Боја: бургунд
 • Шифра на артикл: FV3273
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Кога зимата го претвора детскиот свет во земја на чудата, треба да се направи сè за да останат најмалите загреани додека се забавуваат.

adidas ActiveSnow C.RDY I чизмите се водоотпорни и обложени со материјали кои создаваат топлина.

Грубиот гумен ѓон ја обезбедува потребната стабилност за малите стапала.

Страничниот патент и еластичниот горен дел го олеснуваат облекувањето.

Рефлектирачките детали даваат посебен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Детски чизми
 • Материјал: текстил / синтетика
 • Боја: бургунд
 • Шифра на артикл: FV3273
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV3272
За најмладиот член на вашето семејство, секое искуство е возбудливо и ново. Бидете сигу...
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV4267
adidas MARVEL SPIDER-MAN FORTARUN се детски патики дизајнирани за најмалите кои активно...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV4257
adidas FortaRun Mickey AC I се унисекс патики за бебиња инспирирани од патики за трчање...
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""