Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LS-80
LS-80
LS-80
LS-80
LS-80
LS-80
LS-80
LS-80
LS-80
LS-80
Код на производ:
(615959)
ELLESSE

LS-80

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 *
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40.5
 • 7.5 41
 • 8 42
 • 8.5 8.5
 • 9 43
 • 9.5 44
 • 10 44.5
 • 10.5 45.5
 • 11 46
 • 11.5 11.5
 • 12 47
 • 12.5 12.5
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 40.5
7.5 41
8 42
9 43
9.5 44
10 44.5
10.5 45.5
11 46
12 47
14.5 14.5
13.5 13.5
12.5 12.5
11.5 11.5
6 6
15 15
14 14
13 13
8.5 8.5
6.5 6.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 40.5
7.5 41
8 42
9 43
9.5 44
10 44.5
10.5 45.5
11 46
12 47
14.5 14.5
13.5 13.5
12.5 12.5
11.5 11.5
6 6
15 15
14 14
13 13
8.5 8.5
6.5 6.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 615980
3.283 ДЕН
Заштеда 30%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 615965
3.073 ДЕН
Заштеда 30%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 615966
3.073 ДЕН
Заштеда 30%
4.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""