Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DEFIANT GENERATION W
DEFIANT GENERATION W
DEFIANT GENERATION W
DEFIANT GENERATION W
DEFIANT GENERATION W
DEFIANT GENERATION W
DEFIANT GENERATION W
DEFIANT GENERATION W
DEFIANT GENERATION W
DEFIANT GENERATION W
Женски патики за тенис
Код на производ:
(FX5816)
adidas

DEFIANT GENERATION W

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.022 ДЕН
Заштеда: 2.166 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ADIDAS DEFIANT GENERATION MULTICOURT TENNIS SHOES се женски патики за тенис дизајнирани за играње на различни површини. Горниот дел со повеќеслојна мрежа и синтетика совршено се прилагодува на стапалото, додека средниот ѓон е флексибилен и многу удобен. Подетално

ADIDAS DEFIANT GENERATION MULTICOURT TENNIS SHOES се женски патики за тенис дизајнирани за играње на различни површини.

Горниот дел со повеќеслојна мрежа и синтетика совршено се прилагодува на стапалото, додека средниот ѓон е флексибилен и многу удобен.

Конструкцијата отпорна на абење, зајакнувањето на делот кај прстите и издржливиот гумен ѓон ви овозможуваат да уживате во секојдневните тренинзи.

Спецификации:

• Патики за тенис

• Гумен Adiwear ѓон

• Зајакнување на делот кај прстите

• Горен дел: текстил и синтетика

• Удобен Bounce среден ѓон

• Боја: црна

• Шифра на артикл: FX5816

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

ADIDAS DEFIANT GENERATION MULTICOURT TENNIS SHOES се женски патики за тенис дизајнирани за играње на различни површини.

Горниот дел со повеќеслојна мрежа и синтетика совршено се прилагодува на стапалото, додека средниот ѓон е флексибилен и многу удобен.

Конструкцијата отпорна на абење, зајакнувањето на делот кај прстите и издржливиот гумен ѓон ви овозможуваат да уживате во секојдневните тренинзи.

Спецификации:

• Патики за тенис

• Гумен Adiwear ѓон

• Зајакнување на делот кај прстите

• Горен дел: текстил и синтетика

• Удобен Bounce среден ѓон

• Боја: црна

• Шифра на артикл: FX5816

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ2033
adidas ADVANTAGE се женски патики кои се дизајнирани во тениски стил. Едноставниот и ел...
4.588 ДЕН
Помош