Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE MANOA '17 LTR BG
NIKE MANOA '17 LTR BG
NIKE MANOA '17 LTR BG
NIKE MANOA '17 LTR BG
NIKE MANOA '17 LTR BG
NIKE MANOA '17 LTR BG
NIKE MANOA '17 LTR BG
NIKE MANOA '17 LTR BG
NIKE MANOA '17 LTR BG
NIKE MANOA '17 LTR BG
Детски патики
Код на производ:
(BQ5372-400)
NIKE

NIKE MANOA '17 LTR BG

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална Цена
5.190 ДЕН
Цена со попуст
3.893 ДЕН
Заштеда: 1.297 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Manoa LTR се детски полу-длабоки патики наменети за момчиња тинејџери. Овие патики ви обезбедуваат сѐ што ви треба за нова авантура. Подетално

Nike Manoa LTR се детски полу-длабоки патики наменети за момчиња тинејџери.

Овие патики ви обезбедуваат сѐ што ви треба за нова авантура.

Направени се од мешавина од вистинска и синтетичка кожа, која обезбедува совршена удобност, издржливост и лесно одржување.

Меките влошки од пена во средниот ѓон го прават секој чекор лесен и удобен.

Гумениот ѓон со текстура лесно се прилагодува на разни површини и нуди стабилност во зимски услови.

Спецификации:

 • Комбинација од вистинска и синтетичка кожа
 • Мека пена во средниот ѓон за поголема удобност
 • Гумен ѓон со текстура за лесно прилагодување на разни површини
 • Боја: темносина
 • Шифра на артикл: BQ5372-400
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Manoa LTR се детски полу-длабоки патики наменети за момчиња тинејџери.

Овие патики ви обезбедуваат сѐ што ви треба за нова авантура.

Направени се од мешавина од вистинска и синтетичка кожа, која обезбедува совршена удобност, издржливост и лесно одржување.

Меките влошки од пена во средниот ѓон го прават секој чекор лесен и удобен.

Гумениот ѓон со текстура лесно се прилагодува на разни површини и нуди стабилност во зимски услови.

Спецификации:

 • Комбинација од вистинска и синтетичка кожа
 • Мека пена во средниот ѓон за поголема удобност
 • Гумен ѓон со текстура за лесно прилагодување на разни површини
 • Боја: темносина
 • Шифра на артикл: BQ5372-400
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y 36 23
5Y 37,5 23,5
6Y 38,5 24,1
7Y 40 25
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики AH5222-008
Детските патики Nike Air Mac Akis совршено ја комбинираат традицијата и модерниот стил....
4.123 ДЕН
Заштеда 30%
5.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""