Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
Детски патики
Код на производ:
(FV2676)
Reebok

REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.359 ДЕН
Заштеда: 731 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 10
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Патиките Reebok ROYAL PRIME MID 2 се полудлабоки детски патики за слободни активности. Направени се од издржлива синтетичка кожа, со класично врзување и детали што ги прават препознатливи. Подетално

Патиките Reebok ROYAL PRIME MID 2 се полудлабоки детски патики за слободни активности.

Направени се од издржлива синтетичка кожа, со класично врзување и детали што ги прават препознатливи.

Полу-длабоката конструкција на горниот дел дава поддршка на глуждот, а рамниот гумен ѓон обезбедува стабилност при движење.

Страничните ленти и логото во контрастна боја ја истакнуваат автентичноста и се дел од легендарниот дизајн на Reebok.

 

Спецификации:

 • Полу длабоки патики за момчиња

 • Горен дел: синтетика

 • Ѓон: гума

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FV2676

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Патиките Reebok ROYAL PRIME MID 2 се полудлабоки детски патики за слободни активности.

Направени се од издржлива синтетичка кожа, со класично врзување и детали што ги прават препознатливи.

Полу-длабоката конструкција на горниот дел дава поддршка на глуждот, а рамниот гумен ѓон обезбедува стабилност при движење.

Страничните ленти и логото во контрастна боја ја истакнуваат автентичноста и се дел од легендарниот дизајн на Reebok.

 

Спецификации:

 • Полу длабоки патики за момчиња

 • Горен дел: синтетика

 • Ѓон: гума

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FV2676

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV2675
1.358 ДЕН
Заштеда 35%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW8850
Чист и класичен спортски стил што вашето дете може да го носи секој ден. Овие патики з...
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF3418
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""