Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
NIKE MD VALIANT FLRL BTV
Детски патики
Код на производ:
(CN8557-100)
NIKE

NIKE MD VALIANT FLRL BTV

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.018 ДЕН
Заштеда: 672 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17
 • 2\.C 18
 • 3C 18,5
 • 3\.C 19
 • 4C 19,5
 • 4\.C 20
 • 5C 21
 • 5\.C 21,5
 • 6C 22
 • 6\.C 22,5
 • 7C 23,5
 • 7\.C 24
 • 8C 25
 • 8\.C 25,5
 • 9C 26
 • 9\.C 26,5
 • 10C 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike MD Valiant се класични, удобни детски патики дизајнирани да ги поддржуваат чекорите на најмладите. Инспирирани од богатата историја на Nike, овие патики комбинираат детали од 80-тите со модерен цветен принт. Подетално

Nike MD Valiant се класични, удобни детски патики дизајнирани да ги поддржуваат чекорите на најмладите.

Инспирирани од богатата историја на Nike, овие патики комбинираат детали од 80-тите со модерен цветен принт.

Интересен е фактот дека овој модел го доби името по автомобилот на еден од основачите на Nike - 64 Valiant.

Горниот дел на патиките е изработен од текстил и синтетички материјал со зашиени рабови и знакот Swoosh.

Двете лепенки овозможуваат лесно и брзо облекување на патиките.

Гумениот ѓон е флексибилен, издржлив и добро се прилагодува на разни површини.

 

 Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика

 • Средниот дел на ѓонот е изработен од мека пена

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: CN8557-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C
2"C
3C
3"C
4C
4"C
5C
5"C
6C
6"C
7C
7"C
8C
8"C
9C
9"C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike MD Valiant се класични, удобни детски патики дизајнирани да ги поддржуваат чекорите на најмладите.

Инспирирани од богатата историја на Nike, овие патики комбинираат детали од 80-тите со модерен цветен принт.

Интересен е фактот дека овој модел го доби името по автомобилот на еден од основачите на Nike - 64 Valiant.

Горниот дел на патиките е изработен од текстил и синтетички материјал со зашиени рабови и знакот Swoosh.

Двете лепенки овозможуваат лесно и брзо облекување на патиките.

Гумениот ѓон е флексибилен, издржлив и добро се прилагодува на разни површини.

 

 Спецификации:

 • Горен дел: текстил, синтетика

 • Средниот дел на ѓонот е изработен од мека пена

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: CN8557-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2C
2"C
3C
3"C
4C
4"C
5C
5"C
6C
6"C
7C
7"C
8C
8"C
9C
9"C
10C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""