Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
Детски outdoor патики
Код на производ:
(FW0382)
adidas

TERREX HYPERHIKER K

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX HYPERHIKER HIKING SHOES се детски патики дизајнирани за активен престој во природа. Подетално

adidas TERREX HYPERHIKER HIKING SHOES се детски патики дизајнирани за активен престој во природа.

Карпести и калливи патеки, нерамен и лизгав терен се само некои од пречките со кои овие патики успешно се соочуваат.

Горниот дел е изработен во комбинација од мрежеста ткаенина и синтетичка кожа, со рефлектирачки детали што овозможуваат видливост.

Издржливиот гумен ѓон добро се прилагодува на различни површини во сите временски услови и има форма која спречува задржување на кал на патиките.

Спецификации:

 • Детски outdoor патики

 • Тежина: 230 грама

 • Класично врзување

 • Горен дел: синтетичка кожа, мрежа

 • Обложување со текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна - Core Black/Night Grey/Core Black

 • Шифра на артикл: FW0382

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TERREX HYPERHIKER HIKING SHOES се детски патики дизајнирани за активен престој во природа.

Карпести и калливи патеки, нерамен и лизгав терен се само некои од пречките со кои овие патики успешно се соочуваат.

Горниот дел е изработен во комбинација од мрежеста ткаенина и синтетичка кожа, со рефлектирачки детали што овозможуваат видливост.

Издржливиот гумен ѓон добро се прилагодува на различни површини во сите временски услови и има форма која спречува задржување на кал на патиките.

Спецификации:

 • Детски outdoor патики

 • Тежина: 230 грама

 • Класично врзување

 • Горен дел: синтетичка кожа, мрежа

 • Обложување со текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна - Core Black/Night Grey/Core Black

 • Шифра на артикл: FW0382

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF2424
adidas TERREX HYPERHIKER K се унисекс детски патики за пешачење кои го поттикнуваат ист...
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF2253
adidas TERREX AX2R K се детски outdoor патики кои ги спремаат децата истражувачи за ава...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BB1935
adidas TERREX AX2R K се детски outdoor патики кои ги спремаат децата истражувачи за ава...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""