Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO
Код на производ:
(3022799-100)
UNDER ARMOUR

UA HOVR SUMMIT PRDS CAMO

Претходна цена
8.690 ДЕН
Моментална Цена
8.690 ДЕН
Цена со попуст
6.952 ДЕН
Заштеда: 1.738 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 14.5
 • 15
 • 5.5
 • 6
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
 • 11.5
 • 12
 • 12.5
 • 13
 • 13.5
 • 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 12
11 11
10 10
9 9
8 8
7 7
6 6
13 13
7.5 7.5
6.5 6.5
5.5 5.5
13.5 13.5
12.5 12.5
11.5 11.5
10.5 10.5
9.5 9.5
8.5 8.5
15 15
14.5 14.5
14 14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 12
11 11
10 10
9 9
8 8
7 7
6 6
13 13
7.5 7.5
6.5 6.5
5.5 5.5
13.5 13.5
12.5 12.5
11.5 11.5
10.5 10.5
9.5 9.5
8.5 8.5
15 15
14.5 14.5
14 14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3022119-001
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""