Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE VARSITY LEATHER GS
Детски патики
Код на производ:
(CN9146-100)
NIKE

NIKE VARSITY LEATHER GS

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.203 ДЕН
Заштеда: 1.187 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37.5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38.5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Придружете се на фановите на Nike Varsity Leather. Овие патики за трчање се изработени за атлетика и други активности. Комбинацијата на меки перничиња во ѓонот ви овозможува да се движите без ограничувања. Горниот дел е направен од кожа што обезбедува дополнителна издржливост. Меките перничиња во ѓонот се направени така што се вклопуваат во секој чекор. Спецификации: Намена: lifestyle Модел за тинејџери Прикажана боја: бела Шифра на артикл: CN9146-100 .
Подетално

Придружете се на фановите на Nike Varsity Leather. Овие патики за трчање се изработени за атлетика и други активности.

Комбинацијата на меки перничиња во ѓонот ви овозможува да се движите без ограничувања.

Горниот дел е направен од кожа што обезбедува дополнителна издржливост.

Меките перничиња во ѓонот се направени така што се вклопуваат во секој чекор.

Спецификации:

 • Намена: lifestyle

 • Модел за тинејџери

 • Прикажана боја: бела

 • Шифра на артикл: CN9146-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y 36
4"Y 36.5
5Y 37.5
5"Y
6Y 38.5
6"Y
7Y 40

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Придружете се на фановите на Nike Varsity Leather. Овие патики за трчање се изработени за атлетика и други активности.

Комбинацијата на меки перничиња во ѓонот ви овозможува да се движите без ограничувања.

Горниот дел е направен од кожа што обезбедува дополнителна издржливост.

Меките перничиња во ѓонот се направени така што се вклопуваат во секој чекор.

Спецификации:

 • Намена: lifestyle

 • Модел за тинејџери

 • Прикажана боја: бела

 • Шифра на артикл: CN9146-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y 36
4"Y 36.5
5Y 37.5
5"Y
6Y 38.5
6"Y
7Y 40

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош