Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
Машки патики
Код на производ:
(FW1452)
adidas

TERREX AGRAVIC TR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Почувствувајте контрола на рапавиот терен со овие машки патики за трчање TERREX AGRAVIC TR. Со врвки во пет точки за одличен зафат и стабилност, тие имаат лесни влошки EVA за средна подлога и удобен дел за горниот дел од стапалото. Подетално

Почувствувајте контрола на рапавиот терен со овие машки патики за трчање TERREX AGRAVIC TR.

Со врвки во пет точки за одличен зафат и стабилност, тие имаат лесни влошки EVA за средна подлога и удобен дел за горниот дел од стапалото.

Ѓонот TRAXION нуди одлично прилагодување на секакви површини.

Спецификации:

 • Боја: црна
 • Материјал: Синтетика / Текстил
 • За мажи
 • Шифра на артикл: FW1452
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Почувствувајте контрола на рапавиот терен со овие машки патики за трчање TERREX AGRAVIC TR.

Со врвки во пет точки за одличен зафат и стабилност, тие имаат лесни влошки EVA за средна подлога и удобен дел за горниот дел од стапалото.

Ѓонот TRAXION нуди одлично прилагодување на секакви површини.

Спецификации:

 • Боја: црна
 • Материјал: Синтетика / Текстил
 • За мажи
 • Шифра на артикл: FW1452
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV6863
adidas TERREX TRAILMAKER GTX се лесни патики дизајнирани за лесно пешачење и одење. Нап...
5.910 ДЕН
Заштеда 20%
7.388 ДЕН
Помош