Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT VINTAGE
NIKE COURT VINTAGE
NIKE COURT VINTAGE
NIKE COURT VINTAGE
NIKE COURT VINTAGE
NIKE COURT VINTAGE
Код на производ:
(CJ1679-002)
NIKE

NIKE COURT VINTAGE

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 38
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Зачувајте во листата на желби
Nike COURT VINTAGE се машки патики инспирирани од тенискиот стил. Добро познатиот дизајн на моделот Court се карактеризира со плитки модели според моделите од 80-тите години. Ретро дизајнот владее на улиците. Подетално

Nike COURT VINTAGE се машки патики инспирирани од тенискиот стил.

Добро познатиот дизајн на моделот Court се карактеризира со плитки модели според моделите од 80-тите години. Ретро дизајнот владее на улиците.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетичка, природна кожа и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на разни површини.

Инјектираната пилонска пена придонесува за поголема удобност.

Овие патики се одличен избор за сите вас кои обожавате опуштен, спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка и природна кожа, текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ1679-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike COURT VINTAGE се машки патики инспирирани од тенискиот стил.

Добро познатиот дизајн на моделот Court се карактеризира со плитки модели според моделите од 80-тите години. Ретро дизајнот владее на улиците.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетичка, природна кожа и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на разни површини.

Инјектираната пилонска пена придонесува за поголема удобност.

Овие патики се одличен избор за сите вас кои обожавате опуштен, спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка и природна кожа, текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CJ1679-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош