Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT
Детски патики
Код на производ:
(FV0341)
Reebok

REEBOK ROAD SUPREME 2.0 ALT

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 10
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROAD SUPREME 2 ALT SHOES се детски патики дизајнирани за да обезбедат удобна поддршка на нозете. Наменети за слободни активности и трчање, овие лесни патики за мали деца имаат плиток профил за поголема подвижност на глуждот. Подетално

Reebok ROAD SUPREME 2 ALT SHOES се детски патики дизајнирани за да обезбедат удобна поддршка на нозете.

Наменети за слободни активности и трчање, овие лесни патики за мали деца имаат плиток профил за поголема подвижност на глуждот.

Горниот дел со мрежа е дополнително засилен со синтетички слоеви, а гумениот ѓон е со текстура, со цел да се обезбеди прилагодливост на површини и стабилност.

Спецификации:

 • Патики за момчиња
 • Лепенка
 • Горен дел: мрежа, синтетика
 • Ѓон: гума
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: FV0341
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROAD SUPREME 2 ALT SHOES се детски патики дизајнирани за да обезбедат удобна поддршка на нозете.

Наменети за слободни активности и трчање, овие лесни патики за мали деца имаат плиток профил за поголема подвижност на глуждот.

Горниот дел со мрежа е дополнително засилен со синтетички слоеви, а гумениот ѓон е со текстура, со цел да се обезбеди прилагодливост на површини и стабилност.

Спецификации:

 • Патики за момчиња
 • Лепенка
 • Горен дел: мрежа, синтетика
 • Ѓон: гума
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: FV0341
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3312
Облечете го вашето дете во удобни патики. Прилагодливата лепенка ги прицврстува патикит...
1.790 ДЕН
Помош