Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

X GHOSTED.4 TF J
X GHOSTED.4 TF J
X GHOSTED.4 TF J
X GHOSTED.4 TF J
X GHOSTED.4 TF J
X GHOSTED.4 TF J
X GHOSTED.4 TF J
X GHOSTED.4 TF J
X GHOSTED.4 TF J
X GHOSTED.4 TF J
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(FW6801)
adidas

X GHOSTED.4 TF J

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X GHOSTED 4 TF J се фудбалски патики за деца. Тие се многу удобни и лесни. Модерниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Подетално

adidas X GHOSTED 4 TF J се фудбалски патики за деца. Тие се многу удобни и лесни.

Модерниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Нивниот горен дел е изработен од лесни синтетички материјали, кои нежно го обвиткуваат стапалото и овозможуваат целосна контрола на топката со полна брзина.

Изведбата под табаните на овие патики им овозможува на вашите најмали да го покажат својот голем талент за фудбал.

Двата инјектирани TPU слоја во ѓонотго олеснуваат притисокот, придонесуваат за удобност и стабилност на движењето.

Познатите три adidas линии го потенцираат брендот.

Овие патики се одличен избор за малите фудбалери.

Чекор пред сите, тоа е целта.

adidas X GHOSTED 4 FxG J се создадени за супер игра и победи. Ајде да играме фудбал!

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

 • Горен дел: природна кожа, синтетичка кожа, текстил

 • Ѓон: гума и TPU слоја

 • Прикажана боја: бела / бела, црна

 • Шифра на артикл: FW6801

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K 30.5 18.3
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas X GHOSTED 4 TF J се фудбалски патики за деца. Тие се многу удобни и лесни.

Модерниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Нивниот горен дел е изработен од лесни синтетички материјали, кои нежно го обвиткуваат стапалото и овозможуваат целосна контрола на топката со полна брзина.

Изведбата под табаните на овие патики им овозможува на вашите најмали да го покажат својот голем талент за фудбал.

Двата инјектирани TPU слоја во ѓонотго олеснуваат притисокот, придонесуваат за удобност и стабилност на движењето.

Познатите три adidas линии го потенцираат брендот.

Овие патики се одличен избор за малите фудбалери.

Чекор пред сите, тоа е целта.

adidas X GHOSTED 4 FxG J се создадени за супер игра и победи. Ајде да играме фудбал!

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

 • Горен дел: природна кожа, синтетичка кожа, текстил

 • Ѓон: гума и TPU слоја

 • Прикажана боја: бела / бела, црна

 • Шифра на артикл: FW6801

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K 30.5 18.3
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош