Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY
Машки патики
Код на производ:
(CZ7554-100)
NIKE

NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY

Претходна цена
8.690 ДЕН
Моментална Цена
8.690 ДЕН
Цена со попуст
6.083 ДЕН
Заштеда: 2.607 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY се машки lifestyle патики кои шират добри вибрации. Тие имаат впечатлив дизајн кој останува верен на корените на NIKE AIR MAX. Подетално

NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY се машки lifestyle патики кои шират добри вибрации.

Тие имаат впечатлив дизајн кој останува верен на корените на NIKE AIR MAX.

Комбинацијата од врвна кожа и текстилен материјал во горниот дел, како и уникатната шема на споеви, придонесува за попривлечен изглед.

Воздушната единица Nike Air во петицата во комбинација со мека, флексибилна пена под стапалата ви овозможува целодневна удобност.

Модерната графика обезбедува изглед кој ве издвојува и одговара на секоја гардероба.

Гумениот ѓон се прилагодува на разни површини и е издржлив.

 

Спецификации:

 • Машки патики lifestyle

 • Nike Air воздушна единица во петицата

 • Врзување

 • Горен дел: кожа и текстил

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: CZ7554-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE AIR MAX LTD 3 ENGY се машки lifestyle патики кои шират добри вибрации.

Тие имаат впечатлив дизајн кој останува верен на корените на NIKE AIR MAX.

Комбинацијата од врвна кожа и текстилен материјал во горниот дел, како и уникатната шема на споеви, придонесува за попривлечен изглед.

Воздушната единица Nike Air во петицата во комбинација со мека, флексибилна пена под стапалата ви овозможува целодневна удобност.

Модерната графика обезбедува изглед кој ве издвојува и одговара на секоја гардероба.

Гумениот ѓон се прилагодува на разни површини и е издржлив.

 

Спецификации:

 • Машки патики lifestyle

 • Nike Air воздушна единица во петицата

 • Врзување

 • Горен дел: кожа и текстил

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: CZ7554-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""