Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT
Детски патики
Код на производ:
(FX0344)
REEBOK

REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 16
 • 1.5 1.5
 • 2 17
 • 2.5 18
 • 3 18.5
 • 3.5 19
 • 4 19.5
 • 4.5 20
 • 5 21
 • 5.5 21.5
 • 6 22
 • 6.5 22.5
 • 7 23.5
 • 7.5 24
 • 8 25
 • 8.5 25.5
 • 9 26
 • 9.5 26.5
 • 10 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете го вашиот мал спортист во удобни патики. Прилагодливата лепенка на детските патики ги зацврстува патиките на нозете. Јазикот што може да се повлече го олеснува облекувањето. Подетално

Облечете го вашиот мал спортист во удобни патики.

Прилагодливата лепенка на детските патики ги зацврстува патиките на нозете.

Јазикот што може да се повлече го олеснува облекувањето.

Контрастните странични линии го истакнуваат спортскиот стил.

Издржливиот ѓон обезбедува голема стабилност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, црвена, бела
 • Материјал: Синтетика / Текстил
 • За деца
 • Шифра на артикл: FX0344
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 19 9.5
4.5 20 10.5
10 27 16
9.5 26.5 15.5
9 26 15
2 17 7,5
3 18.5 9
4 19.5 10
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
5 21 11
8 25 14
8.5 25.5 14.5
1 16 7
2.5 18 8
1.5 1.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Облечете го вашиот мал спортист во удобни патики.

Прилагодливата лепенка на детските патики ги зацврстува патиките на нозете.

Јазикот што може да се повлече го олеснува облекувањето.

Контрастните странични линии го истакнуваат спортскиот стил.

Издржливиот ѓон обезбедува голема стабилност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, црвена, бела
 • Материјал: Синтетика / Текстил
 • За деца
 • Шифра на артикл: FX0344
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 19 9.5
4.5 20 10.5
10 27 16
9.5 26.5 15.5
9 26 15
2 17 7,5
3 18.5 9
4 19.5 10
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
5 21 11
8 25 14
8.5 25.5 14.5
1 16 7
2.5 18 8
1.5 1.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""